Vodeodolný obojok 20mm

10,00 10,50 

Objavte spojenie funkčnosti a štýlu s naším vodeodolným obojkom pre vášho štvornohého parťáka. Každý obojok pre vás ručne vyrába Tomáš tak, aby zabezpečil čo najväčšiu kvalitu a originálny vzhľad.

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:

Popis

Objavte spojenie funkčnosti a štýlu s naším vodeodolným obojkom pre vášho štvornohého parťáka. Každý obojok pre vás ručne vyrába Tomáš tak, aby zabezpečil čo najväčšiu kvalitu a originálny vzhľad.

Všetky komponenty sme vybrali tak, aby zabezpečili čo najväčšiu pevnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Ako základný prvok obojku bol vybraný takzvaný vodeodolný popruh, ktorý sa skladá z dvoch materiálov. Jadro tvorí pevná PVC tkanina, na ktorej je nanesená vrstva TPU. PVC tkanina zabezpečuje vysokú pevnosť obojku, zatiaľ čo TPU vrstva prináša jedinečné vlastnosti ako odolnosť voči vode, chemikáliám, potu, baktériám, UV žiareniu. Zároveň je tento materiál veľmi príjemný na dotyk a veľmi ľahko sa čistí.
Na spájanie používame odolné sedliarske nity a na úpravu veľkosti sme zvolili sedliarsku pracku, kde sa oba tieto prvky vyznačujú vysokou pevnosťou.
Vodítko si pripnete na zváraný oceľový D-krúžok o hrúbke 3mm, čím sme zabezpečili maximálnu pevnosť a nehrozí takzvané otvorenie D-krúžku.

V porovnaní s bežnými popruhovými obojkami sa vyznačuje:

  • extrémna odolnosť voči vode
  • vysoká oderuodolnosť
  • odolnosť voči poveternostným vplyvom
  • odolnosť voči UV žiareniu, ktorá zabraňuje vyblednutiu farby a degradácií materiálu
  • jednoduché čistenie
  • príjemný a materiál na dotyk

Keďže obojok nemá byť len funkčný, ale aj pekný, tak aby reprezentoval váš štýl a osobnosť. Vyrábame ho v niekoľkých farebných variantoch. Na výber máte od žiarivých neónových farieb cez pastelové odtiene až k zemitým farbám.

S našimi obojkami bude váš pes vyzerať skvele a zároveň mu poskytnete maximálnu bezpečnosť a komfort.

Tento obojok sa výborne hodí k našemu vodeodolnému vodítku 20mm alebo vodeodolnému vodítku 25mm

Ďalšie informácie

Farba obojku

Fialová, Hnedá

Velkosť obojku

28 – 34 cm, 34 – 40 cm

Šírka obojku

20mm

Možno by sa Vám páčilo…