Niečo málo o nás

o nás

Sme dvaja mladí ľudia, ktorí sa z vášne k psom a psím športom pustili do výroby praktického a štýlového psieho príslušenstva. V našom e-shope nájdete široký výber produktov, od vodítok a obojkov cez pelechy a prepravky do auta až po pomôcky na obedience a rally obedience.

Ako to všetko začalo?

Na trhu sme jednoducho nenašli príslušenstvo, ktoré by spĺňalo naše náročné požiadavky. Túžili sme po produktoch, ktoré by boli funkčné, odolné a zároveň esteticky príjemné. A tak sme sa rozhodli, že si ich vyrobíme sami.

Testované na vlastných psíkoch

Všetky naše produkty sú dôkladne odskúšané na našej smečke dvoch belgických ovčiakov Malinois. Vieme tak, že vydržia aj tie najnáročnejšie podmienky a sú pre psy maximálne komfortné.

Dog Puller – naša vášeň

Keďže sa so psíkmi naplno venujeme aj psímu športu Dog Puller, rozšírili sme náš sortiment aj o produkty potrebné pre tento šport. Nájdete u nás rôzne typy ťahadiel, hračky a pomôcky na tréning.

Neustály vývoj

Naše produkty neustále inovujeme a zdokonaľujeme. Sledujeme najnovšie trendy a technológie a snažíme sa, aby naše príslušenstvo vždy spĺňalo tie najvyššie nároky.

Prečo si vybrať nás?

  • Produkty z kvalitných materiálov
  • Funkčný a odolný dizajn
  • Široký výber pre rôzne potreby
  • Testované na vlastných psíkoch
  • Láska k psom a psím športom

Veríme, že v našom e-shope nájdete všetko, čo váš psí kamarát potrebuje. Neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky.

Sme tu pre vás a pre vašich miláčikov!