Obojok 40mm

22,90 

Našou hlavnou predstavou pri tomto obojku bolo vytvoriť pevný a odolný obojok s možnosťou pripevnenia menovky/nášivky. Obojok je vyrobený z 40mm širokého a odolného popruhu na ktorom sa nachádza panel suchého zipsu o dĺžke 15 cm kde si viete pripnúť menovku/nášivku podľa vlastného vkusu. Zapínanie zabezpečuje moderná pracka od spoločnosti FIDLOCK® s patentovaným magnetickým mechanizmom.

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:

Popis

Našou hlavnou predstavou pri tomto obojku bolo vytvoriť pevný a odolný obojok s možnosťou pripevnenia menovky/nášivky.

Obojok je vyrobený zo 40mm širokého a odolného popruhu, čo zabezpečuje jeho pevnosť a trvácnosť. Jeho šírka ho robí vhodným obojkom pre stredné a veľké plemená psov.

Zapínanie zabezpečuje moderná pracka od spoločnosti FIDLOCK® s patentovaným magnetickým mechanizmom, ktorý umožňuje rýchle a bezpečné zapnutie. Stačí iba priblížiť oba diely k sebe a dva silné magnety zabezpečia správne uzamknutie. Tento uzamykací mechanizmus je veľmi spolahlivý a samovolné rozopnutie je vylúčené.

Vodítko sa pripína na zváraný oceľový D-krúžok o hrúbke 5mm, čím je zabezpečená maximálna pevnosť a nehrozí takzvané otvorenie D-krúžku.

Výbornou vlastnosťou tohto obojku je aj panel suchého zipsu o dĺžke 15 cm umiestnený na povrchu obojku. Tento panel je šikovným spôsobom, ako pripevniť menovku/nášivku na obojok. Týmto spôsobom si môžete prispôsobiť vzhľad obojku podľa Vášho vkusu, alebo ho ozdobiť rôznymi nášivkami a nápismi podľa potreby.

Ďalšie informácie

Farba

Červená, Azurová, Zelená, Čierna

Velkosť

33 – 45cm, 39 – 55cm

Spona

FIDLOCK® magnetická

Panel na menovku

suchý zips 15x4cm (loop)

Možno by sa Vám páčilo…