Kapsička

7,00 8,00 

🌿 Objavte Náš Svet Ekologických Kapsičiek pre Štýlových Psíkov: Každá kapsička, vyrobená so starostlivosťou zo zvyškov látok, nesie v sebe príbeh udržateľnosti. Je to viac než len móda. Sú multifunkčné a štýlové, dokonale sa hodí na stopovacie vodítko a pridáva šmrnc každej prechádzke. S nami podporíte ekológiu, a zároveň si doprajete praktický a štýlový doplnok pre vašich verných spoločníkov. 🐾🌍

Katalógové číslo: - Kategória: Značka:

Popis

🌿 Ekologické Kapsičky z Zvyškov Látok pre Vašich Štvornohých Miláčikov

Vitajte v našom eshope, kde spojenie štýlu a ekológie prichádza v podobe našich unikátnych kapsičiek vyrobených zo zvyškov látok, ktoré vznikajú pri výrobe našich kvalitných pelechov pre psov. Naša multifunkčná kapsička nie je len štýlovým doplnkom, ale tiež praktickým pomocníkom pre vás a vášho psíka.

Kľúčové Vlastnosti:

  • Ekologický Prístup: Naša kapsička je vyrobená zo zvyškov látok, čím prispievame k udržateľnej výrobe a minimalizácii odpadu.
  • Multifunkčnosť: S tromi veľkosťami kapsičky ponúkame riešenie pre každého. Môžete ju využiť ako obal na naše stopovacie vodítko, ako peračník , prípadne ako kozmetickú taštičku.
  • Štýlový Doplnok: Kapsička nie je len praktická, ale aj štýlovým doplnkom pre vás a vášho psa. S rôznorodými vzormi a farbami si vyberiete tú pravú.
  • Výborne Ušité a Odolné: Naše kapsičky sú vyrobené s dôrazom na detail a kvalitu. Sú odolné a pripravené zvládnuť každodenné dobrodružstvá.

🐾 Prečo si vybrať naše Kapsičky?

Pri nákupe našich kapsičiek nielenže získate kvalitný produkt, ale tiež podporíte ekologický prístup a starostlivosť o životné prostredie. Každá kapsička má svoj príbeh a zanecháva pozitívny odtlačok v boji proti odpadu.

🌍 Naša Planéta, Naša Zodpovednosť.

📏 Dostupné vo veľkostiach.

  • 21 x 9 x 9 cm
  • 23 x 7 x 7 cm
  • 15 x 6 x 6 cm

Ďalšie informácie

Velkosť

21x9x9cm, 23x7x7cm, 15x6x6cm

Možno by sa Vám páčilo…